Proje Hakkında

Park Mavera 3, Başakşehir’in yeni merkezi olarak planlanmış kent meydanına, resmi kurum alanlarına, 380 bin m2 lik botanik şehir parkına, Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine, 450 bin m2 üzerinde kurulacak İbn-i Haldun Üniversitesi’ne komşu değerli bir konuma sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.
1+0’dan 5+1’e kadar ve farklı büyüklerde dairelere sahip olan Park Mavera 3, 9 blokta, 50.696 m2 arsa alanında yükseliyor. Park Mavera 3’ün üzerinde yükseldiği arsanın 39.586 m2‘si yani yaklaşık %78’i peyzaj alanı olarak tasarlandı.

Yatırımcı Gelişmeleri Önceden Görendir

Yatırımlara elverişli, planlamaya uygun arazilere sahip olan Yeni İstanbul’un merkezi olan Başakşehir Yeni Merkez, özel sektör yatırımlarının yanı sıra İstanbul’un yıllardır ihtiyaç duyduğu dev kamu yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin başka hiçbir bölgesine nasip olmayan şehir planlaması, sağladığı tüm fırsatlarla yeni şehrin yeni merkezinde hayat buluyor. Yeni şehrin merkezinde yer alan Park Mavera 3, botanik şehir parkının yanı başında, Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı, İbn Haldun Üniversitesi, 8 ihtisas hastaneli sağlık kent gibi yatırımlara komşu olarak inşa ediliyor. Park Mavera, çevresinde yer alan 3. Çevreyolu ve TEM bağlantı yolları üzerindeki konumu, metro, tramvay gibi zengin ulaşım alt yapısı ile yatırımınızı geleceğe taşıyor…

Park Mavera’ya ulaşmak çok rahat…

Park Mavera’da rahatınız için her şeyin düşünüldü. Evinizden çıktığınızda sağınızda metro, solunuzda tramvay yer alıyor. Toplu taşımanın tüm olanaklarının yanı sıra özel araçla İstanbul’un herhangi bir yerine gitmek de Park Mavera sakinleri için çok rahat. Park Mavera sakinleri, TEM’e, 3. Köprü Bağlantı Yolu’na ve 3. Çevreyolu’na evlerinden çıkıp direkt bağlanıyor. Park Mavera’dan 3. Köprü Bağlantı Yolu ile Anadolu Yakası’na geçmek sadece 15 dakika sürecek.

Yüzbinlerce metrekarelik botanik şehir parkı…

Park Mavera’da komşusu olacağınız şehir parkı soluduğunuz havayı temizlemekle kalmıyor, ailenizle daha keyifli vakit geçirebileceğiniz benzersiz olanaklar sunuyor. Her sabah doğanın huzur veren renkleriyle güne başlamanızı sağlayacak şehir parkı.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yarımcı Olabiliriz?