Proje Hakkında

Türkiye’nin ilk planlı şehir meydanında inşa edilen Park Mavera, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir merkezde hayat buluyor. 43 bin metrekarelik alan üzerinde 7 blokta toplam 556 daireden oluşan Park Mavera, her ayrıntısı ustalıkla düşünülmüş bir yaşam merkezi olarak planlandı. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Park Mavera’da, ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz çift sosyal tesiste kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odaları standart ve ücretsiz olarak sunuluyor.

Park Mavera Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında…

Kapıdan çıkar çıkmaz İstanbul’un buluşma noktalarından birine, en keyifli ve planlı meydanına ulaşmak ister misiniz? Park Mavera’nın da yer aldığı Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı evinizden çıkıpihtiyaç duyabileceğiniz her şeye kolayca ulaşmanızı sağlayacak.

Park Mavera’ya ulaşmak çok rahat…

Park Mavera’da rahatınız için her şeyin düşünüldü. Evinizden çıktığınızda sağınızda metro, solunuzda tramvay yer alıyor. Toplu taşımanın tüm olanaklarının yanı sıra özel araçla İstanbul’un herhangi bir yerine gitmek de Park Mavera sakinleri için çok rahat. Park Mavera sakinleri, TEM’e, 3. Köprü Bağlantı Yolu’na ve 3. Çevreyolu’na evlerinden çıkıp direkt bağlanıyor. Park Mavera’dan 3. Köprü Bağlantı Yolu ile Anadolu Yakası’na geçmek sadece 15 dakika sürecek.

Yüzbinlerce metrekarelik botanik şehir parkı…

Park Mavera’da komşusu olacağınız şehir parkı soluduğunuz havayı temizlemekle kalmıyor, ailenizle daha keyifli vakit geçirebileceğiniz benzersiz olanaklar sunuyor. Her sabah doğanın huzur veren renkleriyle güne başlamanızı sağlayacak şehir parkı.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yarımcı Olabiliriz?