Proje Hakkında

Başakşehir’de uzun zamandır hissedilen prestijli çalışma alanlarının eksikliği, Nidakule Kayaşehir’le son buluyor.
Avrupa yakasının yatırım merkezi Başakşehir’in ilk ve tek A+ ofis kulesi Nidakule Kayaşehir, Tahincioğlu kalitesi ve ayrıcalığını Emlak Konut güvencesiyle işlerinize yansıtıyor.

Standartları yükselten A+ OFİS KULESİ

Başakşehir’e yapılan yatırımları düşünün. Bu yatırımlar, Nidakule Kayaşehir’le birlikte potansiyeline ulaşma imkânına kavuşuyor.
Bölgeye yapılan yaşam, eğlence ve ulaşım yatırımları, A+ bir ofis kulesiyle taçlanıyor ve bölgedeki yaşam standartları, Nidakule Kayaşehir ve Palladium Kayaşehir AVM’yle birlikte yükselişe geçiyor.

İş Verimliliğinizle Yaşam Standartların Birlikte…

Başakşehir’de resmi kurumlarla birlikte şehir meydanı, bölge parkı ve sağlık kent gibi önemli projeler, iş verimliliğinizle beraber yaşam standartlarınızı da yükseltiyor.
Nidakule Kayaşehir, kolay ulaşılır ve zor vazgeçilir bir konumda yer alıyor. Yavuz Sultan Selim köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı’nın yanı sıra, metro ve tramvay, size rahatlık ve hız sunuyor.

Palladium Kayaşehir AVM

Palladium Kayaşehir AVM, Başakşehir’in ilk ve tek A+ ofis kulesinin yatırım gücünü daha da artırıyor. Dünyaca ünlü restoranlar, mağazalar ve eğlence alanlarından oluşan, eksiksiz bir yaşam alanının keyfini vadediyor.
Nidakule Kayaşehir, farklı ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmiş ofis tipleriyle, hayalini kurduğunuz A+ ofisi, hayallerinizin çok ötesinde bir konfor ve imkânlarla hizmetinize sunuyor.

Teknik danışmanlık hizmet birimi, müşteri taleplerini karşılamak ve olası aksaklıklara çözüm üretmek için hizmete her an hazırdır.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yarımcı Olabiliriz?