Proje Hakkında

Başakşehir’degelişen metro hattı yatırımlarıyla ulaşım hızlı, kolay ve konforlu hale gelecek. Marmaray ve İstanbul Metrosu ile entegre edilecek metro hattıyla Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve yeni yapılacak 3. Havalimanı da birbirine bağlanacak.

İlklerin köprüsü 59 metrelik genişliğiyle dünyanın en geniş, 1408 metrelik ana açıklığıyla üzerinde raylı sistem olan dünyanın en uzun asma köprüsü olacak.

150 milyon kişilik kapasitesiyle dünyada bir ilke imza atacak olan 3. Havalimanı’nda büyük bir alışveriş merkezi, 5 yıldızlı oteller, ticari ofis binaları ve ticari fuar alanı bulunacak.

EVvelİstanbul’ da Yaşam

EVvelİstanbul; İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı Mahallesi, 884 Ada, 1no’lu parselde kayıtlı 40.000 m2 arsa üzerinde 16 blok olarak inşa edilmiştir.

EVvelİstanbul, yönetim açısından 678 adet bağımsız bölüme ve 10 adet ticari alana ayrılmıştır.

Sosyal Tesisler

EVvelİstanbul projesinde kapalı ve açık sosyal tesisler ve dinlenme alanları yerleşim planında belirtilen yerlerdedir.

EVvelİstanbul sakinleri ortak alanların kullanımlarında Site Yönetiminin oluşturduğu işletme sisteminde yer alabilecek randevu programına uymaları gerekecektir. Bu alanların bakımı Site Yönetimi tarafından yapılacaktır.

EVvel’CE YERLEŞİM

EVvelİstanbul’un mahalle kültürü konsepti ile tasarlanan yerleşim planı, 7’den 70’e herkes için çok özel alanlar barındırıyor.

EVvelzamanların izlerini taşıyan bir meydan kahvesini barındıran Koru Kahve Mahallesi ve hayatın kaynağı meydan çeşmesini barındıran Koru Çeşme Mahallesi, dinlenme alanları, çardakları, oyun alanları, gezinti yolları ve daha pek çok sosyal olanağıyla, sizleri bekliyor.

Tüm bunların ötesinde EVvelİstanbul, 40 bin metrekarelik alanın 28 bin metrekaresini yeşil alana ayırarak, tertemiz bir nefes almanızı sağlıyor.

EVvelİstanbul evleri, yaşlıların, engellilerin, hamile ve çocuklu bayanların rahatça hareket edebilecekleri şekilde tasarlandı.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yarımcı Olabiliriz?