Hayatın merkezinde, yeni bir İstanbul.

Bulvar İstanbul, hem şehrin merkezinde hem de hayatın tam içinde. Aradığınız tüm sosyal olanakların yaşadığınız evin hemen çevresinde bulunmasını istemez misiniz? Nitelikli ve lüks konut projelerinin her geçen gün daha fazla ilgi gördüğü Başakşehir bölgesinde hayata geçecek olan Bulvar İstanbul, benzersiz konumuyla bir adım daha yakınınızda.

Her yol Bulvar İstanbul’a bağlanıyor.

Her gün büyüyen alt yapısıyla farklı ulaşım seçenekleri geliştiren İstanbul’un sunduğu tüm yeni yollar Bulvar İstanbul’a açılıyor. İster otomobilinizle isterseniz toplu taşıma araçlarıyla şehrin yeni merkezine ulaşmak her geçen gün biraz daha kolaylaşıyor. Burası hem şehrin gürültüsünden izole biçimde huzur dolu bir yaşam hem de metro, TEM otoyolu, Atatürk Havalimanı ve ikinci köprüye kolay ulaşım mesafesiyle, şehrin dinamizmiyle iç içe bir hayat sunuyor.

Sizi tanımasak böyle yapmazdık.

Bulvar İstanbul; hayattan daha çok keyif alabilmeniz için modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını, çevreye duyarlı bir mimari ile birleştiriyor. Özülke ve Özkar Ortak Girişiminin Emlak Konut GYO ile hayata geçireceği Bulvar İstanbul; iki etap, 15 bloktan oluşuyor. Yaklaşık 1500 konutun yer alacağı projede 1+1’den 5+1’e kadar farklı tipte daireler bulunuyor. Bulvar İstanbul’da; ailece film izleyebilmeniz için özel sinema salonu, davet ve organizasyonlarınız için salon-lounge alanları, günün yorgunluğunu atıp, sağlıklı yaşamanız için sıcak su havuzları, su ile terapi odaları, spor tesisleri ve Türk Hamamı, çocuklarınızın daha mutlu büyümeleri için çocuk eğitim ve oyun odalarına kadar, farklı zevklere hitap eden birçok imkan yer alıyor. Bulvar İstanbul; sunduğu zengin sosyal yaşam olanaklarıyla sizi ve ailenizi, hayatın her anını en kaliteli şekilde değerlendirmeye davet ediyor.

Bulvar Etabı, hayatın buluşma noktası.

Lavanta bahçelerinin arasında akan geniş yürüyüş parkurlarının gölet kenarındaki restoran-kafe ile buluştuğu Bulvar Etabı, gün içinde sosyalleşmek ve doğayla buluşmak isteyenler için tasarlandı.

Teknik danışmanlık hizmet birimi, müşteri taleplerini karşılamak ve olası aksaklıklara çözüm üretmek için hizmete her an hazırdır.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yarımcı Olabiliriz?