Proje Hakkında

72.706 m² arsa üzerinde 244.325 m² inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Başakşehir Projesi; aileniz ile birlikte mutlu günlere uyanacağınız bir proje.

3 parselden oluşan projemizin %80’i peyzaj düzenleme alanı olarak tasarlanmıştır. Toplam 11 blok, 941 daire ve temel ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız 27 dükkan ile size yeni bir yaşam alanı hazırladık.

Başardık…

Bir dedenin, torununa söz verdiği o karne hediyesinin samimiyeti ile çıktık yola… Sadece binlerce insanı hayallerindeki yuvaya kavuşturmak değil onlara huzurlu yaşam alanları tasarlamak en büyük hedefimiz oldu. Başardık…

Erkenden evini teslim ettiğimiz ailelerin sevincini gördük, oğluna söz verdiği arabayı alan babanın gururunu yaşadık. Bir terfi sevinci gibiydi, satış ofisimizden elinde anahtarı ile ayrılan ailelerin gülüşünü görmek. Parklarımızda, sosyal alanlarımızda sevinçle oyun oynayan çocukların neşesi, neşemiz oldu.

Bugüne kadar sözümüz bir oldu. Şimdi yine Avrupa Konutları Başakşehir’de size yeni bir yaşam sözü veriyoruz. Rahatça işinize gitmeniz için metroya, İstanbul Havalimanı’na ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakın alanı seçtik.

Güvenli, huzurlu ve mutlu yuvanızı kurun diye; biz çok çalıştık ve çalışıyoruz. Çünkü biz; bu toprakların insanlarından öğrendik söz vermenin kıymetini.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yarımcı Olabiliriz?