Proje Hakkında

Kabına sığmayan İstanbul adım adım büyürken, Yenişehir projesiyle Başakşehir, yeni bir merkez haline geliyor. Çok büyük çapta bir yatırım bölgesi haline gelen Başakşehir, iş, konut, kamusal alanlar ve ulaşım noktaları olmak üzere dört koldan yükseliyor.

1 milyon nüfusa ev sahipliği yapacak olan Yenişehir, 3. Havalimanı arazisini de kapsayarak Kemerburgaz’dan başlayıp Başakşehir’i içine alarak Küçükçekmece’ye kadar uzanacak.

Yaşamın merkezine adım atın.

Adım İstanbul, Adım Meydan’da yer alan Başakşehir metro durağından çıkıp şehir parkı ve şehir meydanına kadar uzanan Bin Adım Caddesi’yle tam bir cazibe merkezi.

Başakşehir’e gelen herkes Adım Meydan’daki metro durağından çıkarak projemizi ortasından ikiye bölen anacaddemizi kullanacak ve yürüyerek sadece 1000 adımda şehir parkına ulaşabilecek.

Özlediğiniz yaşama sadece bir kaç adım kaldı.

Evinizin iki adım ilerisindeki Adım İstanbul meydanı, Başakşehir’de sosyal yaşamın başlangıç noktası olmakla kalmıyor, metro istasyonu da burada yer alıyor. Adım İstanbul’un kalbi, yürüyüş parkurları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla çevrili bu meydanda atıyor.

Adım İstanbul evlerinin altında yer alan cadde mağazalarında şık kafeler ve alışveriş seçenekleri sizi bekliyor. Burada dilediğiniz zaman güvenle yürüyüş yapabilecek, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte dinlenme alanlarında keyifle zaman geçirebileceksiniz.

Kalite Standartlarımız

Kaliteli, üstün malzemeler, son teknoloji ve işçilik kalitesinin birleştiği Adım İstanbul, tasarımdan üretim aşamasına kadar tüm süreçlerde, müşteri odaklı kalite anlayışıyla yönetilmiş; yaşam kalitesi ve konforu ön planda tutularak “önce insan” anlayışıyla projelendirilmiştir.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yarımcı Olabiliriz?